Африка в чашці кави
Танзанія АА (Tanzanian АА) - прекрасний африканський сорт арабіки. Даний кави схожий з кенійським, однак має більш багатий і витонченим смаком з невеликою кислотністю. Ця кава росте на високогірних, екологічно чистих тропічних лісах, в яких дмуть вологі вітри з озера Вікторія, на самих високих схилах південної частини гори Кіліманджаро.
03.08.2018
Ефіопія - маленька країна з великою історією кави
Вчені сходяться на тому, що каву відбувається саме звідси, десь із заходу Ефіопії або південно-сходу Судану. Поступово ця рослина рознесли по всьому придатним для вирощування місцях.
20.07.2018
Чашечка кави дя блиску вашого волосся
Відмінна новина для поціновувачів кави і краси! Виявляється, правильне застосування кави може подарувати Вашим волоссю здоров'я, сяйво, блиск і навіть насичений колір! А здорові і доглянуті волосся – запорука нашого гарного зовнішнього вигляду, прекрасного настрою і впевненості в своїх силах.
15.07.2018
Кави за поцілунок
Цього літа відвідувачі французького кафе зможуть розплатитися за кавою простим поцілунком.
19.06.2018
Кава проти комарів
Давайте дізнаємося допомагає кава проти комарів на природі?
03.06.2018
Зоряний кави
Шановні поціновувачі свіжообсмаженої кави ТМ Fragrant Coffee! Ми підготували для вас унікальні кавові рецепти від зірок Голлівуду!
25.04.2018
Кава
Що ви знаєте про каву Lewak? По-перше, це найдорожчий на Землі вид кави, по-друге, його унікальне виробництво викликає здивування, якщо не шок, по-третє, кажуть, що смачніше цього кави немає у всьому світі, по-четверте, він проводиться тільки в Індонезії.
09.04.2018
Про каву в громадянській війні США
Насправді, кава завжди об'єднував Америку. Незважаючи на політичні та економічні розбіжності між мешканцями півночі і жителями півдня, пристрасть до кави була загальною для всіх.
27.03.2018
20.03.2018
Що таке зелений кава?

Зелена кава став популярним не так давно. Багато хто навіть не знають, як виглядає зелений кави. А адже це не якийсь особливий кавовий сорт. Це, загалом-то, такий же кави, який ми з вами п'ємо кожен день. Єдина різниця полягає в тому, що звичайний кави перед продажем обсмажують, а зелений немає. Зелений кава в зернах, по суті, напівфабрикат, який можна обсмажити, зварити і отримати звичний нам кавовий напій.

01.03.2018
Трохи віршів про каву
У кавовій чашці цукровий лютий...
22.02.2018
Де вирощують каву або трохи інформації про кавових плантаціях
Ми потрапимо в цікаву подорож по кавовим плантаціям світу. Де вирощують зелений кава, побачимо красиві, квітучі плантації кави...
21.02.2018
Каву до і після сексу
Необов'язково йти в ресторан на романтичну вечерю. Не пробували самі щось приготувати? Якщо ні, то зараз якраз настав той час, коли варто спробувати це. Запросіть до себе в гості вашу другу половинку і здивуйте чим-небудь незвичайним і шалено смачним, тим, що зможе запам'ятатися на все життя і згадувати тільки з позитивними емоціями. Переконайтеся, що у вас зараз відповідний настрій для готування, ви не засмучені, не засмучені і не роздратовані, бо настрій відіграє важливе значення при приготуванні ідеального обіду або вечері.
13.02.2018
26.01.2018
Кофеїн покращує координацію і точність ударів футболістів
Про користь і шкідливість кави написана безліч досліджень. Як тільки не звинувачували і за що тільки не хвалили кави! Більшість вчених сходяться на думці, що кофеїн покращує розумові здібності. А особливо кава допомагає людям для підтримки постійної уваги і активному використанні пам'яті. А англійські медики довели...
14.01.2018
Кавовий переддень свята
Яке чудове – переддень нового року! В повітрі витає дух магії та свята. Люди, незважаючи на статус, вік і почуття гумору, потай чекають подарунків і сюрпризів, чудесних подій і виконання бажань (кожен хоч трохи, але вірить у Діда Мороза в ці чудові дні!).
20.12.2017
18.12.2017
Великі люди про каву
Що говорять великі люди про каву, Багато з них були просто великими кавоманами
27.11.2017
Останні переглянуті
Топ товари