Фотостудія ZU-PHOTO – це професійна фотостудія в Києві, команда творчих фахівців, готових поділитися своїми ідеями і втілити в життя Ваші!
Київська міська державна адміністрація
Хресна - інтернет магазин хрестильного одягу
Vigor Cosmetique Naturelle – натуральна косметика з холодильника. Натуральна косметика Vigor створена спеціально для сучасної жінки, яка замислюється про своє здоров'я. Vigor Cosmetique Naturelle - українська компанія-виробник, яка дарить жінкам можливість бути доглянутими, упевненими в собі і щасливими в будь-якому віці.
Міністерство соціальної політики України
Радіо Люкс ФМ

ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють в сферах видобутку і збагачення вугілля, а також на ринках генерації і постачань електроенергії. ДТЕК є енергетичним підрозділом Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), провідної фінансово-промислової групи України.

Ювелірний дім ZARINA

Англійська для дітей

Телеканал новин «24» - перший український цілодобовий новинний канал, один з небагатьох в українському медіапросторі, який може дозволити собі говорити лише правду, подавати лише достовірну інформацію - лише факти.

Bouquet: креативність – як стиль життя, краса – як вищий принцип, букет – як мистецтво! Для їх реалізації щодня працюють, удосконалюються і створюють маленькі шедеври кращі флористи і дизайнери України, а свіжі квіти доставляють з різних куточків світу: Франції і Голландії, Англії і Італії, Кенії і Еквадору, Таїланду і Колумбії.

Містична кав'ярня в центрі Києва з неперевершеною атмосферою, ароматом свіжої обсмаженої кави, вишуканими десертами, приготованими по рецептах із старовинної «Віденської книги».

 

Чайно-кововий бутік «КОФЕЇНЪ»

Лише для вас магазин "Yammy — смачні продукти" пропонує ось вже в продовж 5 років свіжі і смачні продукти.
«Торговий дім Surkoff» - чайний магазин і кава-магазин.
Інтернет магазин

кави кращих плантацій світу