Компанія Магія кави пропонує Вашій увазі натуральну каву свіжого обсмаження власного виробництва під торгівельною маркою Magic Coffee.

Мета компанії: Виробництво і продаж лише високоякісної кави свіжого обсмаження.

Основна місія компанії: Прищепити українцям культуру кавоваріння і споживання кави високої якості.

Ось вже 10 років команда професійних майстрів світлої магії «обсмажувальників» і магів менеджменту щодня забезпечують просто чарівну якість продукції, кваліфіковане обслуговування клієнтів і доставку свіжообсмаженої кави по всій Україні:

  • у кав'ярні, які створюють романтику усамітнення з самим собою або улюбленою людиною, завдяки затишній обстановці, аромату свіжої кави, випічки і роблять ставку виключно на магічне чаклунство приготованого кавового напою, а не на спиртне, комплексні обіди або суші;
  • у офіси, керівники яких цінують свій персонал і піклуються про нього, що дозволяє збільшити продуктивність і якість роботи співробітників;
  • просто до Вас додому, щоб подарувати ранкову бадьорість, домашній затишок, романтику, ніжність, тепло.

І, найголовніше, ми даруємо чарівні хвилини насолоди магічною кавою і можливість зупинити метушню довкола, зітхнути на повні груди і сказати собі

– «Я СЧАСТЛИВА ЛЮДИНА»!


Наша кава обсмажується в магічній майстерні на ростері Probat. Все устаткування сертифіковане і відповідає всім вимогам виробництва кави в зернах і меленої з дотриманням державних норм (ДЕСТ-6805-97, вищий сорт).

Обсмаження кавових зерен залежить лише від об'ємів споживання і ніколи не виробляється в прок. Тому наша кава завжди свіжа і має ту саму магію аромату і смаку, про яку ми говоримо. А щоб наші клієнти могли оцінити дійсний смак і аромат свіжої кави, ми обсмажуємо зерна, використовуючи лише середню міру обжарювання (city / full city).

Співпрацюючи з нами, наші клієнти та партнери завжди отримують високоякісне зерно для приготування казкового напою по чарівній ціні і в найкоротші терміни.

І пам'ятайте, ми даруємо Магію кави, тільки для тих, хто здатний гідно оцінити каву свіжого обсмаження, вміє не тільки брати, але й дарувати те тепло, яке несе кавовий напій.