Кава і схуднення

Багатьох хвилює питання схуднення, тому любителям кави цікаво, чи допомагає підбадьорливий напій скинути зайву вагу. При повноті всі вважають споживані калорії, щоб прибрати хоча б кілька сантиметрів. Навіть якщо ви любите пити елітна кава, під час дієти найголовніше питання - як він відіб'ється на вашому схудненні.

В аптеках і різних магазинах з'явилася новинка – кава, спеціально розроблений для зниження ваги. У його складі арабіка з добавками робусти та інших інгредієнтів для зниження апетиту, швидкого спалювання жирів…

Це допоміжний засіб для бажаючих схуднути, але тільки з додатковими заходами: басейном, аеробікою, шейпінгом, бігом або іншими заняттями.

Вплив кави на вагу

Думки в цьому питанні розходяться, з одного боку кофеїн стимулює активність обміну речовин, з іншого – його надмірне вживання призводить до підвищеного апетиту. Якщо бажання поїсти збільшується, то будуть рости і зайві кілограми.

Дія кави на людину не однозначно, тому робити швидкі висновки про те, чи допоможе він в схудненні треба тільки після ретельного аналізу конкретного випадку. Для кожної людини певні речовини впливають по-різному.

Фізичні навантаження

При відвідуванні тренувань, випита чашка улюбленого напою перед спортивними заняттями допоможе з жирів виробити енергію для великих навантажень. У цьому випадку кава підвищує ефективність тренувань.

Але така здатність проявляється лише при спортивних навантаженнях на організм. Якщо їх прибрати з життя, жировий прошарок нікуди не дінеться.

Так любителем фітнесу напій не завжди корисний, якщо у людини є проблеми з серцем, то перед заняттями від нього краще утриматися.

Склад кави

Кофеїн, який є основним состовляющим, дуже різнобічно впливає на організм. Головною дією його є викид в кров порції інсуліну, це допомагає їжі рухатися по ШКТ набагато швидше.

Таке благотворний вплив має рятувати людину від ваги, але це не завжди так. Коли їжі активніше переробляється, так само швидко виникає відчуття голоду. Для тих, хто сидить на дієті, кава дає зворотний ефект – від нього хочеться ще більше їсти. Тому при дієтах можна тільки вранці дозволити собі 1 чашечку кави, а не 4-6 чашок в день, як багато хто любить.

Сечогінний ефект теж під питанням, він виганяє зайву воду, але організм так само швидко і набере через що з'явилася спраги. Тому пити улюблений напій слід з обережністю, кілька чашок не завжди корисні.

Хто хоче схуднути, кави може допомогти лише при великих фізичних навантаженнях. Відмова від ранкової порції улюбленого напою зовсім, теж не вихід. Лікарі рекомендують не більше 1-2 чашок в день, бажано до обіду.

Останні переглянуті
Топ товари