Смачна кава в зернах але мелена кава - це теж смачно.

Багато з нас полюбляють такий напій, як кава. Але ми звикли до того, що вона вже готова, в пачках чекає нас з прилавків магазинів або на яскравих фоточках в товарах інтернет магазинів. А чи знає читач, що шлях від меленою кави до плантацій, де кавові зерна ростуть - дуже цікавий.

Кава в зернах з  високогірних ферм

Висота, на якій росте кавове дерево, може вплинути на якість зерна, оскільки чим вище кавове дерево, тим менше кисню в атмосфері і тим повільніше дозрівають кавові зерна. В результаті зерна високогірних сортів стають більш насиченими, а в результаті напої стають більш насиченими і яскравими на смак.


З огляду на велику кількість людей, які прямо чи опосередковано залучені до виробництва кави, це найважливіша сільськогосподарська культура у світі. За останніми оцінками, світове виробництво кави досягло 6 мільярдів кілограмів на рік. Лідерами в цій галузі є Бразилія, В'єтнам і Колумбія. Найбільше кави вирощують в Індонезії, Ефіопії, Індії, Гватемалі, Мексиці, Перу та Уганді. Подивитися на сорта натуральної меленої кави можна за ось цим посиланням https://kyivcoffeeroastery.com.ua/g112143681-molotyj-kofe


Продукти з кавових зерен

Кава натурального помелу використовується для приготування різноманітних напоїв. Його отримують шляхом помелу попередньо обсмажених кавових зерен. Дрібні частинки кавової гущі полегшують смак і запах напою, адже гаряча вода витягує з нього максимальну кількість ароматичних сполук. Тому зазвичай маємо 3-4 типових помелу натуральних кавових зерен. Доступний у великому, середньому та малому для еспресо та дуже дрібному помелі. Цей показник дуже важливий при виборі продукту для кавомашин, турок або інших способів приготування. Але зовсім порошкоподібний помол - не рекомендуємо, це може зіпсувати смак і насиченість напою. Але якщо хочете стати експертом у каві - експерементуйте з помолом.

Як готується кава з зеленої до меленої.

Нажаль, готова кава не росте на дереві. Кавові зерна потрібно зібрати просушити, відділити, промити і відсортувати. А вже потім, готова зелена кава їде на виробництво для обсмаження.

Обсмажування кави – це тепловий процес, під час якого зерна вивільняють максимальну кількість ефірних олій, які створюють глибокий, насичений аромат і насичений смак. Це ефірна олія, що містить антиоксиданти та корисні речовини, які допомагають запобігти серцево-судинним захворюванням, стимулюють імунну систему, підвищують стійкість до стресу та позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту. Ось так, після процесу обсмажування ваша кава стає не тільки бадьорим напоєм але й корисним. Пийте натуральну мелену каву і насолоджуйтесь.

Останні переглянуті