Зростання ринку кави не дивлячись ні на що

Попит на каву в Україні продовжує зростати. За перше півріччя 2016 року місткість ринку натуральної кави склала 13,83 тис. тонн, що на 8,9% більше ніж за аналогічний період 2015 року. Про це йдеться в аналітичному звіті компанії Pro-Consulting.

"Попит на каву в Україні практично не змінюється з плином часу. Через непростого економічного і фінансового становища споживачі все ж стали менше витрачати на покупку цього напою, а також відвідування ресторанів, кав'ярень та інших закладів громадського харчування. Тим не менше, подібна тенденція істотним чином не позначилася на показниках ємності ринку", — говориться в дослідженні.

На першому місці по споживанню серед споживачів знаходиться розчинну каву. 70% всіх випитих чашок кави припадають на домашнє використання, 25% — на кафе і ресторани, а 5% — на офіси.

Практично половина всіх любителів кави в Україні купують нову упаковку напою раз в місяць, 31% — раз на 2 або 3 тижні. Частіше 1 рази в тиждень кави купують тільки 2% українців.

Роблячи вибір на користь того чи іншого сорту або марки кави, споживачі насамперед звертають увагу на смакові та цінові характеристики. Важливими є критерії країни-виробника та упаковки. Від того, наскільки привабливий кави з точки зору дизайну упаковки, може залежати фінальний вибір.

Попит на каву в Україні досить сильно залежить і від зростання цін. Найактивніше кавову продукцію купують в магазинах і супермаркетах. Лідерами по споживанню цього напою є жителі західних регіонів.

У цілому, можна констатувати, що в Україні досить впевнено розвивається культура кави.
За даними сайту: delo.ua
Останні переглянуті