Підробки кави, що відбувається на ринку

Індустрія кави досить значна і постійно зростає, не дивлячись на всі події, які сьогодні відбуваються в Україні. Середнє споживання кави у нас складає вже більше 1-го кг на людину в рік, що становить більше 42 000 тонн. У перерахунку на гроші – це понад $ 45 млн. Кави, продукт, від якого будуть відмовлятися в останню чергу. Кава – імпортний продукт і на його ціну впливає курс валют. Якщо ще в листопаді 2014 року середня дрібнооптова ціна обсмаженої кави сорту арабіка коштувала 250 грн/кг, то сьогодні – більше 400 грн/кг. Природно, що покупець шукає оптимальну ціну за улюблений продукт, але…

Шахраї на ринку кави сьогодні святкують бал. В найближчий час прогнозується зростання підробок на ринку кави, так як крім існуючого зростання курсу валют додається і введення податку на імпорт.

піддається Підробці, в основному, мелена кава відомих торгових марок. На своїх сайтах ці компанії розповідають, як відрізнити підробку, але це можна зробити тоді, коли продукт вже куплений і упаковка вже відкрита, так і чек вами збережений. А як потім повернути це в магазині отримати назад свої гроші ми всі знаємо.

Для збільшення свого прибутку у шахраїв вже відпрацьовані свої методи, і вони масово закидають обжарщиков замовленнями на «свої фірмові купажі». Не винятком є і наша компанія. В період свят в офіс виробничого підрозділу компанії прийшов «підприємець» та  запропонував фасувати мелену каву відомої торгової марки «унікальною» рецептурою: 60% робусти +40% жолудів. Так, ви правильно прочитали. Сьогодні мелену каву на ринку України підробляють, додаючи не тільки ячмінь, каштани, але і жолуді. За аналізом експертів, у минулих роках ринок меленого обсмаженого кави на 30% складався з підробок, а прогноз на найближчі періоди – більше 50%.

Наша компанія рекомендує в першу чергу купувати зернової кави і мелену каву у перевірених постачальників.

Останні переглянуті