Кава народжений революцією

АРАБІКА КУБА СЕРРАНО ЛАВАДО - це кава для справжніх чоловіків!!! Для цього кави підходить єдиний, що охоплює всі риси чоловічого характеру епітет – «справжній», вирощений на залитих сонцем схилах Сьєрра-Маестро в східній частині острова Свободи.cuba_map

Справжній смак кубинського кави – по-чоловічому сильний і міцний, при цьому м'який і ніжний, як руки справжнього чоловіка, гіркота і солодкість зливаються у смаку чорного шоколаду, і відчувається в кожному ковтку незвичайного Арабіка Куба Серрано Лавадо.

Сорт найвищого класу, справжній елітний кави ввібрав в себе силу морського вітру, свіжість гірського повітря і солодку чорноту кубинської зоряної ночі. Ледь помітна кислинка, лише підкреслює легку гіркоту напою, відтіняючи чудовий смак і незабутній аромат.

Зараз прекрасний кави з унікально збалансованим, неповторним смаком доступний кожному, хто вважає себе справжнім поціновувачем хорошої кави, здатним розібратися в теперішньому «чоловічому» вдачу шикарного напою!

Ця кава ніяк не поступається за якістю найкращим світовим зразкам і володіє більш низькою кислотністю, ніж інші сорти арабіки Центральної Америки. Володіє чудовим інтенсивним смаком і стійким ароматом з відтінками диму і чорного шоколаду. Багатий аромат, збалансований міцний напій доставить дійсну насолоду шанувальникам кави.

ВІДЧУЙ ДУХ РЕВОЛЮЦІЙНОЇ РОМАНТИКИ ДАЛЕКОГО ОСТРОВА!

Останні переглянуті
Топ товари