Чайний продукт як окрема ніша на сучасному ринку.

 Але в наш прогресивний час його популяризація ґрунтується не на сортах, а на те яка упаковка вигідніше. Раніше у нас була можливість купувати, в основному, вже готові упаковки з чаєм, які представлялися у роздрібних магазинах поряд з іншими товарами. Сьогодні ж, чайні продукти виділені в окрему нішу.  Отже, розглянемо найбільш популярні з них.

Статистика показує, що останнім часом стрімко набирає популярність ваговий чай. І це не дивно, адже на те є маса причин, найголовніша з яких - зручність. Далі йде економія. Асортимент смаків чаю з кожним роком зростає . І якщо раніше ми були обмежені у виборі, то сьогодні прийшовши в магазин починає крутитися голова. Звичайно, хочеться спробувати все. Але купувати пачками різні чаї досить затратно, та й ніхто не хоче мати вдома чайний склад. Ваговий чай можна купувати від 50 грам. Таким чином замість однієї пачки звичайного чорного чаю можна взяти 2-3 невеликих пакету зеленого, фруктового або трав'яної суміші. Кількість купажів, які можна створити змішуючи всі сорти, досягає нескінченності. Тому на сьогоднішній день чай на вагу - самий вигідний у всіх відносинах формат покупки чаю. 
Другим по популярності, як ви напевно вже здогадалися, є пакетований чай. Його асортимент не менш цікавий. Практично все, що є у ваговому чаї, можна зустріти і в пакетованому. Тут є свої плюси зручності. По-перше, кожний пакетик містить оптимальну порцію для конкретного виду чаю, а це зменшує ймовірність, що вам не сподобається чай тільки тому, що його неправильно заварили. По-друге, пакетований чай часто має дуже презентабельну упаковку, і такий презент буде завжди до речі. По-третє, це дуже зручно у використанні, особливо в дорозі, і не потрібно морочитися з заваркою. 
Ну і звичайно ж, не залишається без уваги чай у жерстяній банці. Тут є тільки один мінус - він завжди дорожче. Це зумовлене смаковими якостями вмісту. У деяких брендах часто є запатентовані ексклюзивні купажі. Але це ж можна вважати і величезним плюсом! В основному, весь акцент в красивій презентабельною упаковці. Такий подарунок точно нікого не залишить байдужим. До того ж, в господарстві жерстяні банки дуже знадобляться. Надалі там можна зберігати інші чаї.

Ми розглянули найпопулярніші на сьогоднішній день розфасування чаю. Наприкінці хочеться підкреслити, що за основу брався саме листовий чай. І це дуже важливо! Адже в достатку чайних товарів є багато хороших, так і поганих. Тут мається на увазі чайна пил, якої не нехтують недобросовісні виробники. Тому будьте обережні, вибирайте тільки якісні продукти, даруйте їх смак і тепло близьким! Приємного чаювання!

 

Останні переглянуті