У пошуках кави або де купити класний кави

Купити каву в Києві можна скрізь.  У кожному супермаркеті  або продуктовому магазині стоять значні стелажі з різноманітними брендами  кава.  Тут «гарячий» набір з упаковок «Нескафе» і «Якобс», а ці два бренди кави пробували і знають, мабуть, усі, навіть моя бабуся колись це пила.

nescafe_pepelnica

А легендарна попільничка з банки кави «Нескафе» - супер-агрегат.

 

Мода на попільнички пройшла, як і погана звичка палити. Згубна звичка йде у наших свідомих громадян, а звичка пити каву - ні, тому що ароматний натуральну каву пити корисно (читайте статтю про користь кави).

  

 

Але не будемо відволікатися.

На стелажах кави – яскраві пакетики «Маккофе»,  солодка бурда, як по мені, і ми її пили. Далі з цікавих брендів це «Максвел хаус»,  «Пеле», «Карт нуар»

у них ось така красива баночка кави (фото нижче), «Амбасадор».

kofe_carte_noire

 

 

 

З наших кава-брендів «Чорна карта», «Жокей», «Галка», «Львівска кава» і кави «Московський» в жерстяній банці, який відразу мені нагадав індійський кави з дитинства.

moskov_kofeIndian_kofe

 

Lavazza_kofe

 

З більш дорогих  сортів - це «Давідофф» (бренд є бренд, під всім хороший і тримає марку).  Те ж можна сказати про каву «Лавацца». Серед гурманів він користується популярністю, і не даремно, адже цей кава по-своєму  гарний. Для багатьох споживачів цих сортів цілком достатньо.

 

Але що робити, якщо хочеться більш екзотичної кави? Наприклад, кава з Кенії і Гватемали? Коли непереборно тягне підбадьоритися вишуканим смаком кави «Марагоджип» або насолодитися винно-фруктовим присмаком кавових зерен «Кенії»?! Ці особливі сорти кави можна перераховувати нескінченно: "рванда"(шикарний аромат), "ріка" (міцна суміш), "лаверна" (насичений смаком і запахом) і саму цікаву суміш – просто "original" - справжній оригінал в світі кави. в 2018 ми вже змінили ці назви на більш цікаві.

Вам вже захотілося справжній свіжозмелену каву? А де його знайти?

 

На це питання, звичайно, відповість Googl. Адже саме інтернет став в останні роки нашим помічником у покупки техніки, косметики, одягу та інших, потрібних в нашому житті товарів. Тепер можна купити і кави в онлайн магазині. А краще всього зробити це в інтернет-магазині – насолодіться купівлею якісного свіжомеленого або зернової кави. А якщо ви не впевнені у виборі, або маєте сумніви в тому чи іншому кави –

 

наберіть нас   і отримаєте прекрасну консультацію для покупки кави.

Доброго вам кавування і не бійтеся експериментувати.

Останні переглянуті