Плюси і мінуси гейзерних кавоварок

Справжні цінителі прекрасного напою, як кава, зможуть його приготувати в чому завгодно, але, звичайно, смак його при цьому буде абсолютно різним. Ті, хто не може обійтися без кави, обирають для себе найбільш оптимальні способи його приготування. Хтось віддає перевагу варити каву виключно в турці, хто вживає тільки розчинний порошок і заливає його просто в чашці окропом, хто використовує дорогі кава-машини, які не просто готують напій, але і мелють кавові зерна перед його приготуванням.

Але є ті, хто любить каву і воліє купити хорошу гейзерную кавоварку. Принцип роботи такої кавоварки досить простий. В нижній резервуар заливається вода, а в фільтр засипається мелену каву. Гейзерна кавоварка може працювати від мережі, а може просто ставиться на плиту. Тут кожен обирає найбільш зручний для себе варіант. Далі при нагріванні води у верхню ємність надходить пар і кави насичується ароматом.

Плюси приготування напою в такій кавоварці очевидні:

  1. Кави ніколи не «втече», як це може статися при його приготуванні в турці. Ви можете забути про постійному контролі біля плити.
  2. Ви з легкістю визначте, коли кава буде повністю готовий, так як, почуєте невелике дзюрчання.
  3. Гейзерна кавоварка представлена сьогодні на ринку в різному ціновому сегменті, і ви без праці знайдете підходящу для вашого бюджету.
  4. У гуртку ви не знайдете кавову гущу, як це буде при приготуванні напою в турці. Напій буде позбавлений грудочок.
  5. За рахунок особливого процесу приготування кави під тиском ви отримаєте міцний і ароматний напій.

Звичайно, приготування кави в такій кавоварці буде мати і деякі недоліки, про які ви обов'язково повинні знати, наприклад:

  1. Вам доведеться час від часу міняти фільтр і прокладку, так як, якщо ви не будете цього робити, і фільтр вийде з ладу, то кавоварка не зможе виконувати свої функції.
  2. Після використання кавоварки потрібно буде в обов'язковому порядку її чистити фільтр не засмітився і не вийшов перш часу з ладу.
  3. Кавоварка електрична буде споживати чимало електроенергії і не буде економічною.

Але приготування кави в гейзерній кавоварці не доставить вам ніяких особливих клопотів. Вам не доведеться переживати, що напій не вийшов, як це часто буває при приготуванні напою в турці. Кава в гейзерній кавоварці завжди вдається на відмінно без зайвого клопоту.

 

Останні переглянуті