Акційні товари
Пуер
65 грн.
58 грн.
2001 Ніч
63 грн.
57 грн.
Генмайча
53 грн.
47 грн.

Котяче кафе

П'ємо каву в  «Cat cafe» в Осаці (Японія) з кішками

Японці дуже поважають і люблять кішок. А популярний талісман для залучення грошей у японців у вигляді кота з піднятою правою лапкою і золотою монетою у лівій лапі. Але типовий середній житель Осаки або Токіо, які в основному дуже багато працюють і не можуть собі дозволити завести вихованця будинку. А багатьом, зміст котячих ще й дорого обходитися, в Японії досить високий податок на утримання домашніх тварин (в деяких районах коти взагалі заборонені). Але це не біда, адже тепер можна відправиться в кошкино кафе.

A-Cat-Cafe

Японський котячий рай

В кафе, відвідувач може замовити філіжанку кави або випити чаю, а всього за десять доларів у годину, можна стати власником кота, кішки або цілого сімейства. Заклад налічує більше десятка а то й двох, породистих і доглянутих котів. Уявляєте? Ви п'єте каву в оточенні двадцяти котів! За скромну плату їх можна годувати, пестити і гладити всіляко милуватися. Любителі соціальних мереж з шаленим захопленням фотографуються з котами і пускають в мережу фотки в стилі "Це я, а я це десяток кішечок"

Кішки в кафе живуть прекрасно і дружно. У кожної свій будиночок, купа іграшок і кожен відвідувач норовить їх нагодувати і погладити. У кафе кішкам дозволено все, вони гуляють по столах, точать пазурі про речі відвідувачів і сплять де хочуть. А ось у відвідувачів є кілька правил і обмежень: не кричати, не шарпати котів за хвіст і не смикати котів які не в настрій гратися.

cat-cafe-sleep

Перші котячі кафе відкрили в 2004 році і вони відразу стали популярними серед японців. Зараз таких кафе більше десятка, в різних містах Японії. Багато з них спеціалізуються на чорних або білих котів, а деякі містять котів тільки однієї породи.

А наостанок, найпопулярніший кіт ютюбі - Maru


Останні переглянуті