Як зварити ідеальний кави? 10 порад від людини з досвідом.

1. Чиста вода 


Щоб зварити смачну каву, вам знадобиться чиста вода. Одразу забудьте про воду з-під крана, якщо хочете отримати ідеальний ароматний і чарівний напій. 

2. Не поспішайте 


Якщо ви варите каву в турці, завжди включайте на плиті самий маленький вогонь. Розумію, звичайно, що хочеться як можна швидше зробити перший ковток, але поспіх тут ні до чого. Запам'ятайте — кава вариться довго. 

3. Турка з вузьким горлечком


Якщо хочете зварити смачну каву, використовуйте турку з вузьким горлечком. Тоді кави буде більш ароматним. 

4. Додайте сіль. 

Так-так, саме сіль. Не ложку, зрозуміло, а буквально 2–3 невеликих кришталика. Відчуватися по смаку вона не повинна. Фішка тут в тому, що сіль якимось незрозумілим чином сприяє посиленню аромату кави. Перевірено особисто. 

5. Імбир 

Сипте зовсім небагато, різницю відчуєте, запевняю. І сіль, додайте імбир, коли ще не залили каву в турці водою. 

6. Цукор 

Використовуйте коричневий цукор, додайте трохи за смаком. 

7. Помел 

Поекспериментуйте з помелом. Я особисто люблю дуже малий або навпаки, великий. Різниця в смаку помітно відчувається. 

8. Не дайте кави закипіти 

Це головне правило: як тільки зверху утворилася щільна кірочка почне активно підніматися — зніміть турку з вогню. Зачекайте хвилину, потім повторіть так три рази. Якщо ця корочка зруйнується, то і весь аромат, накопичений під нею, відповідно піде і доведеться починати спочатку. 

9. Кава в зернах 


Вирішили зварити смачну каву? Використовуйте тільки свіжий кави в зернах, одразу забудьте про молотом. Я взагалі скептично ставлюся до людей, які купують подібну нісенітницю. 

10. Дайте відстоятися 

Як тільки кава буде готовий, не потрібно відразу розливати в чашки. Дайте йому відстоятися 30 секунд хоча б. Так він набуде більш однорідну консистенцію.

 
Останні переглянуті