Де купити каву?

Де купити каву?

chaska_kofe_011

Сьогодні це питання хвилює покупця. Ми приходимо в супермаркет і бачимо на прилавку величезні стенди красивих, яскравих упаковок кави. Але як вибрати смачну каву, орієнтуючись тільки на колір і вид упаковки? Правильна відповідь - Ніяк.

Тільки наш досвід або досвід друзів, родичів може допомогти нам. І купуєте начебто ту саму пачку, що сусід казав: "начебто нічого так кава". П'єте це кава і теж розповідаєте друзям "Купив ніби так нічого кави"

Проходить час. Ви опиняєтеся в торговому центрі. Вирішуєте випити кави в невеликий міні-кав'ярні. Тут і ви поринете в даний знайомство з кавою. Більше двох десятків баночок з різним кави з різних країн. Тут дізнаєтесь про каву Арабіка Колумбія, Арабіка Бразилія, Арабіка Гватемала, а також ексклюзивні сорти Ефіопія, Арабіка Кенія, Арабіка Коста-Ріка, Арабіка Бурунді та Арабіка Марагоджип.
Спробувавши це ядерне бадьорить кава, відчувши його яскравий насичений аромат Ви, звичайно ж захочете взяти з собою грам 200 свіжомеленої кави додому.

Заходячи в наступний раз в супермаркет, брати звичайний кава вже не лежить душа. Наша підсвідомість тягне на краще. Але як і будь-який житель Києва мотаючись в справах і роботі, заїхати за хорошим кави знову не виходить і ви берете знову і знову звичайний кави.

ще Через деякий час настає дощова весняна погода. Ви весь день позіхаєте в офісі, і так само мляво сидите вдома за компом. Погуляти вам сьогодні не світить, а серфінг в інтернеті - ще те приємне заняття. І ось до сьогодні, ви купували вже в інтернеті мобільний, пралку, шмотки, кавоварку... Хм.. А де купити каву в інтернеті? І як швидко кави доставлять?

Гугл --> запит купити каву --> пошук

Перше посилання - кавоварки на розетці, нєє, спасибі вже є. Друга - кава у банках і в супермаркеті, немає. Далі - а ось тут і знайшовся цікавий інтернет магазин кави http://www.fragrantcoffee.com

Замовивши і отримавши свій новий кави, все стало ясно. Саме тут я відчув, який смачний кава може робити моя кавоварка. І на скільки кави може бути різним. Навіть смак капучіно відрізняється. Питання вирішене. Завдання з пошуком кави выполенна.

А про те, як вибрати відповідний сорт кави я розповім в наступній статті.

© Підготовлено спеціально для інтернет магазину каву мелену та в зернах

Останні переглянуті