Кава Boasi: якість, яке коштує своїх грошей


Хочете спробувати справжній італійський еспресо?
Вам обов'язково варто спробувати каву Boasi. Торгова марка заслужила любов шанувальників ароматного напою не тільки на Аппеннинском півострові, але і далеко за межами країни.


Головна причина того – знаменитий італійський підхід до створення кави. Все починається на жарких плантаціях Центральної і Південної Америки, де під управлінням професіоналів дозрівають кращі сорти арабіки та робусти.
Далі йде ретельний відбір зерен, створення купажу і обжарювання на сучасному обладнанні. Кава «Боаси» має невелику лінійку продукції, однак будьте впевнені, кожен продукт – це доведений до досконалості напій.


Відмінним приводом спробувати знаменитий італійський еспресо стане пропозиція від інтернет-магазину «Кофемаг». Купити каву Boasi можна за помірною української ціною на тут . Якщо хочете насолодитися солодким кави – просто перейдіть в каталог і вибрати напій до душі.

Що Ви можете замовити в інтернет-магазині «Кофемаг»?

  • Кави в зернах Boasi Gran Crema. В міру міцний напій, що бадьорить з кремовою пінкою. Відмінний варіант для кавових посиденьок з друзями.
  • Кави в зернах Boasi Super Crema. Напій з кращих сортів робусти. Відрізняється освітою карамельної пінки, а також характерною приємною гіркуватістю.
  • Кави в зернах Boasi Gran Riserva. Напій відомий завдяки своєму дивовижному квіткового купажу. Смак дуже інтенсивний і багатогранний.
  • Кави в зернах Boasi Gran Caffe. Відрізняється м'яким приємним смаком і легким солодким ароматом. Витончений і вишуканий напій.
  • Кави в зернах Boasi Riserva Speciale. Напій для любителів 100% арабіки. При виготовленні використані тільки найкращі зерна сорту.

Що ще Вам може запропонувати інтернет-магазин «Кофемаг»?

  • Регулярні акції. Прямо зараз на сайті діють знижки, які допоможуть Вам придбати кави «Буази» значно дешевше. Акції відбуваються на регулярній основі, а тому – заглядайте на сторінки інтернет-магазину частіше. Це відмінна можливість придбати зернової кави Boasi дешевше від закупівельної ціни.
  • Спеціальні пропозиції. Заощадити можна і завдяки оптовим замовленнями. При покупці від 2500 грн. ціна упаковки знижується. Ви виграєте відразу в двох ситуаціях: грунтовно поповнюєте свої запаси і економите гроші.
  • Швидка доставка. По території України каву доставлять Вам протягом декількох днів. Особлива пропозиція очікує на мешканців Дніпра. По місту посилку доставляють протягом доби з моменту замовлення.

Замовте справжній італійський еспресо. Будьте впевнені, кава Boasi коштує своїх грошей.
Переконайтеся в цьому самі – перейдіть на сайт і оформите покупку!

*Даний матеріал надано виключно в рекламних цілях.
Магазин "Магія Кави" не несе відповідальності за дану продукцію.
Останні переглянуті